Повернутися до новин

Сьогодні Тарасову гору відвідали вихованці Народного художнього колективу вокально-хореографічного ансамблю «Зернятко»

Дитячому ансамблю «Зернятко» в цьому році виповнилося 35 років. Вихованці ансамблю виховуються на кращих зразках українських традицій і поширюють українську культуру за межі України: Європа, Японія, Америка, Сінгапур, Йорданія. Ансамбль «Зернятко» − волонтери, вони допомагають ЗСУ та наближають нашу перемогу. Так ці дитячі серця підтримують нашу культуру, яка зміцнює нашу силу і віру.

За ініціативи директора Будинку дітей та юнацтва «Вітряні гори» міста Києва Раїси Заклецької, за участю вихованців Народного художнього колективу вокально-хореографічного ансамблю «Зернятко» було започатковано мистецько-патріотичний благодійний проєкт «Добрий вечір! Ми з України», спрямований на підтримку України під час війни.
На Тарасовій горі вихованці ансамблю виконали Гімн січових стрільців «Червона калина»:

Не хилися, червона калино, маєш білий цвіт.
Не журися, славна Україно, маєш вільний рід.

Заспівали Тарасу Шевченку та численним шанувальникам Кобзаря, прослухали екскурсії, яку провели Олександр Близнюк та Олена Мухіна.

 

Поділитися статтею

Більше новин

Ювілей майстра, що пише серцем

11 Червня, 2026

Сьогодні свій 65-й день народження відзначає Анатолій Буртовий, – заслужений художник України, талановитий митець, чий творчий шлях нерозривно пов’язаний із Тарасовою Горою. (більше…)

Читати далі

«Для мене вже почався суд історії. Я його не боюсь…»

27 Травня, 2026

25 травня минуло 100 років із часу вбивства Симона Петлюри (10.05.1879 – 25.05.1926) – державного, політичного і військового діяча, Голови Директорії Української народної республіки та Головного отамана військ і флоту УНР, який присвятив життя боротьбі за незалежність України. (більше…)

Читати далі

У 165-у річницю довічного повернення Т. Шевченка в Україну на Тарасовій Горі відбулася особлива зустріч

24 Травня, 2026

Гості привезли з собою унікальний вишиваний оберіг «Україна всіх єднає» - символ, що народився у 2016 році як ініціатива єднання та взаємної підтримки українців. Як розповіли ініціатори проєкту - Анатолій Банний, голова Полтавського обласного товариства політичних вʼязнів і репресованих та Зоя Коваленко - вишивальниця, керівниця Центру правозахисту і контролю за дотриманням законності Полтавської області, цей оберіг уперше був представлений у Полтаві, згодом - у Каневі, а далі вирушив у велику мандрівку Україною. (більше…)

Читати далі