Повернутися до новин

Благодійні рахунки

Державним агенством України з питань мистецтв та мистецької освіти відкрито в АТ “Ощадбанк” поточний рахунок для збору коштів в національній та іноземній валюті від фізичних та юридичних осіб, резидентів та нерезидентів, як благодійна пожертва, благодійний грант.

Кошти, які надійшли на зазначений рахунок будуть спрямовані на збереження і відновлення кульутрної спадщини, культурних цінностей, підтримку діяльності закладів культури, освіти сфери культури, креативних індустрій, суб`єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення та радіомовлення, які постраждали, були пошкодження чи зруйновані або знаходяться у небезпеці та скрутному становищі внаслідок бойових дій або диверсій під час збройної агресії проти України.

 

Реквізити для зарахування коштів:

 

1. у національній валюті:

Банк: АТ “Ощадбанк”

МФО 322669

Рахунок № UA263226690000025236300755566

код ЄДРПОУ 43542231

Отримувач: Державне агенство України з питань мистецтва та мистецької освіти.

 

2.  у іноземній валюті USD, EUR, GPB:

SWIFT: COSBUAUKKIE

BENEFICIARY`S BANK: Branch #10026/0143 JSC Oschadbank,  Ukraine, Kyiv

 

BENEFICIARY State Agency of Ukraine on Arts and Artistic Education

Ukraine, Kuiv, 01001

Borysa Grinchenka str., 1

IBAN UA263226690000025236300755566

Поділитися статтею

Більше новин

Заняття з питань щодо поводження із вибухонебезпечними предметами

31 Травня, 2022

27 травня у конференц-залі музею Тараса Шевченка для працівниківШевченківського національного заповідника відбулися заняття з питань щодо поводження із вибухонебезпечними предметами у воєнний час за участю інспекторів Управніння ДСНС України у Черкаській області Анатолія Скитиби та Анастасії Гейзе. Рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо характерних ознак вибухонебезпечних предметів та поводження у разі їх виявлення.

Читати далі

Тарасова гора: люди і події

27 Травня, 2022

24 травня 2022 року  у музеї Тараса Шевченка відбулася  Міжнародна науково-практична конференція «ТАРАСОВА ГОРА: люди і події», присвячена 175-річчю написання Тарасом Шевченком циклу поезій «В казематі». Участь у конференції взяли науковці Шевченківського національного заповідника та у форматі Zoom-конференції  гості з Черкас, Києва, Львова, Казахстану, Канади. Вітальним словом конференцію розпочала в.о.генерального директора Валентина Коваленко. Надалі конференція перейшла у формат пленарного засідання. Під час дискусій учасники торкалися актуальних проблем шевченкознавства в рамках таких основних тем: актуальність Шевченкового «Свою Україну любіть», стратегія творення «Українського світу» в умовах воюючої держави, Тарас Шевченко як символ свободи в національній літературі, Мангистау – хранитель шевченківських традицій. Зокрема, у своїх доповідях учасники конференції торкалися питань Шевченкіани Миколи Лисенка у колекції раритетних видань Шевченківського національного заповідника, монументальної шевченкіани, актуальності образу та поезії Тараса Шевченка в російсько-українській війні, образів українців у графічній Шевченкіані Софії Караффи, ролі Шевченкового слова у збереженні національної ідентичності українців за межами Батьківщини, будівництва Канівської ГЕС в контексті вшанування пам'яті Тараса Шевченка. Доповідь Вікторії Дзими про наукову співробітницю Шевченківського національного заповідника Зінаїду Тарахан-Березу обов’язково стане початком нового напрямку досліджень видатних сучасників-шевченкознавців, які продовжують подвижницьку справу М.Максимовича. М.Біляшівського, В.Шевченка, В.Гнилосирова щодо розширення науково-експозиційного простору музею і популяризації історико-культурної спадщини меморіалу Кобзаря. Дякуємо кожному, хто долучився до участі у конференції і запрошуємо до подальшої співпраці.

Читати далі

День вишиванки

19 Травня, 2022

Сьогодні вишиванка надихає та об’єднує мільйони українців по всьому світу, незалежно від віку, статі, професії… Одягнути вишиванку — означає заявити на весь світ “я — українець”. Сьогодні вишиванка — це один із символів України, як і сміливість. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті, є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі, символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Цей національний одяг зшиває нас у єдину націю, дає можливість висловити любов, біль та надію через різноманіття технік. Адже у всьому світі вже знають, що бути українцем — це любити все живе навкруги і рідну землю понад усе, носити вишиванку — це засвідчувати свою  приналежність до віковічної української культурної традиції. Сьогодні українські вишиванки одягають військові, залізничники, медики, кухарі, люди різних професій — їхня щоденна праця наближає Україну до перемоги. https://www.youtube.com/watch?v=7AoF0KH5U6g https://www.youtube.com/watch?v=MbkSi-0sGDg

Читати далі